geoTHERM VWL S

025Nowa pompa ciepła powietrze/woda do komfortowego ogrzewania i przygotowania oraz ciepłej wody przy współpracy z zasobnikami ciepłej wody oraz nową, innowacyjną jednostką zewnętrzną, charakteryzująca się wysoką wydajnością oraz prostotą montażu.
Poma ciepła geoTHERM VWL S to systemowe rozwiązanie do ogrzewania oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej we współpracy z wolnostojącymi zasobnikami c.w.u., doskonale nadające się do efektywnego wykorzystania źródła ciepła jakim jest powietrze. Jest specjalnie polecana do stosowania w zabudowie jednorodzinnej. Urządzenie łączy wysoką wydajność, komfort użytkowania z gwarancją pracy również w niskich temperaturach. Szczególną cechą systemu gepTHERM VWL S jest nowoopracowana i elastyczna w montażu jednostka zewnętrzna, wyposażona w zintegrowany wymiennik ciepła powietrze - solanka, którą z powodzeniem zamontować można na działce, w otoczeniu budynku. Charakteryzuje się dodatkowo bardzo cichą pracą . Spełnia również rygorystyczne normy bezpieczeństwa DIN w zakresie stosowana jej nawet na placach zabaw dla dzieci. A dzięki bardzo efektywnym pompom (klasa energetyczna A) pompa geoTHERM VWL S powietrze-woda jest wyjątkowo energooszczędna.
Można nie martwić się o codzienny nadzór nad instalacją, gdyż seryjny pogodowy regulator bilansujący energię automatycznie steruje ogrzewaniem i przygotowaniem ciepłej wody.

Zalety w skrócie:

 • Pompa ciepła powietrze-woda dla budownictwa jednorodzinnego z jednostką wewnętrzną i zewnętrzną,
 • Do ogrzewania pomieszczeń i przygotowania c.w.u. pompy wykorzystują energię z powietrza
 • Przygotowanie ciepłej wody przy współpracy z wolnostojącymi zasobnikami ciepłej wody
 • Dopuszczalna wysoka temperatura zasilania instalacji 62°C.
 • Wysoki współczynnik COP o wartości 4.0 (dla A2W35 WG EN14511 (VWL 81/3S)
 • Zintegrowany licznik pomiaru energii odnawialnej pobranej z dolnego źródła
 • Pompy dolnego i górnego źródła w klasie energetycznej "A"
 • Wbudowany ogranicznik prądu rozruchowego
 • Możliwość bezpośredniego podłączenia do ogrzewania płaszczyznowego (podłogowe, ścienne) bez pośrednictwa bufora (system bezbuforowy)
 • Praca do temperatury zewnęrznej -20°C.
 • Niemiecka jakość wykonania

Szczegóły na stronie producenta - KLIKNIJ TUTAJ

 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

+48 698 660 350

 

Ul. Białostocka 7
Wysokie Mazowieckie

Partnerzy

VAILLANT, NIBE-BIAWAR, COMAP, SANHA, DANFOSS, DE DIETRICH, GROHE, GRUNDFOS, HERZ, KERMI, REMS, SOTRALENZ, VIESSMANN, WILO.

Masz pytania?

Masz pytania? Potrzebujesz porady? Skorzystaj z naszego formularza

Formularz kontaktowy
© 2017 PIKON. All Rights Reserved. Designed By KaMaXmedia